Tezgah Modifikasyonları

Cnc takım tezgahlarınızın uzun yıllar sürekli çalışması, deformasyona bağlı olarak elektrik elektronik ve mekanik arızaların artmasına sebep olmaktadır. Çıkan arıza ve hassasiyet bozuklukları cnc tezgahlarınızın üniteleri yada kullanılan ekipmanlardan meydana gelebilir. Oluşan arızaların tespiti ve yapılması gereken modifikasyonlar için cnc teknik servis ekibimiz tarafından sorun çıkaran yedek parçalarınızın temini ve devreye alınması konusunda destek alabilirsiniz. Yapılan modifikasyon sonrası cnc tezgahınızın işleme hassasiyetleri toleranslar içine alınarak sorunsuz çalışması sağlanır.

Cnc Teknik Servis Ekibimiz İle Çalışarak Aşağıdaki Modifikasyon İşlemlerinden Yararlanabilirsiniz.

*Elektrik panosu revizyonu veya değişimi
*Eksen kızak ve taşıyıcı arabaların değişimi
*Vidalı mil değişimi
*Eksen ve spindle sürücü değişimi
*Eksen ve spindle motor değişimi
*Haberleşme kablolarının değişimi
*İşleme tablasının revizyonu
*Kontrol ünite revizyon ve değişimi
*Divizör montaj ve demontaj işlemi
*Bilgisayar bağlantı kurulumu
*Takım içi su verme montaj ve demontaj işlemi
*Uzatma ve Hız ünitelerin spindle üzerine montaj ve demontaj işlemi

Nanotech  Ltd, yıllarca yürüttüğü cnc teknik servis hizmetinin yanı sıra müşterilerine yedek parça hizmeti de vermektedir. Avrupa, Uzakdoğu ve Japonya menşeili cnc tezgâhları konusunda uzman bir ekiple profesyonel hizmet verirken ve cnc tezgahlarının zamana karşı yenik düşen parçalarının modifikasyonunu da sağlanmaktadır. Kullanıma ve zamana bağlı olarak cnc tezgâhlarınızın parça ve ünitelerinde arızalar ve hassasiyet kayıpları görülebilmektedir.  Bu parça ve ünitelerde çıkan elektrik, mekanik ve elektronik arızalara bağlı olarak değişim ya da revizyon gerekebilmektedir.

Nanotech, alanında deneyimli uzman kadrosu ile arızalarınızı yerinde tespit edip, arızanın nedeni ve çözümü ile ilgili size ayrıntılı bir rapor sunarak tezgah modifikasyonunun gerekli olup olmadığı konusunda bilgilendirecektir. Yedek parça talep edildiği takdirde Nanotech tarafında sizlere temin edilerek, mümkün olduğunca makinanız yer değiştirmeden tezgah modifikasyonu işlemi gerçekleştirilecek ve değişime bağlı olarak makinanızın yeniden hassasiyet testleri yapılarak uluslararası standartlara uygun hassasiyete getirilecektir.

Cnc tezgah modifikasyonunuz elektronik, mekanik ve elektrik aksam ve parçalarında gerçekleştirilerek yedek parça ile değişimi ya da revizyonu da sağlanmaktadır. Nanotech, geniş yelpazede güçlü yedek parça stoku ve uzman ekibi ile makinanızın tüm tezgah modifikasyonu işlemlerine cevap verecek yeterliliğe sahiptir.  Elektrik panosu değişimi gibi elektrik aksamında meydana gelen arızalara yönelik değişimler söz konusu olabileceği gibi kızak ve taşıyıcı arabaların değişimi, vidalı mil değişimi gibi mekanik parçalarda da yedek parça hizmeti sunulmaktadır. Bilgisayar bağlantı kurulumu gibi elektronik arızalar da tezgah modifikasyonu ile giderilmektedir.

Güvenilir bir cnc teknik servisi ile makinelerinizde gerekli yedek parça montaj ve ayarlanması gerçekleştirilerek tezgâhınızın tekrar ilk günkü gibi çalışması sağlanacaktır. Makinanızdan yeniden istediğiniz verimi alarak hızlı bir şekilde üretim kaybının önüne geçilecektir. Yeni yedek parça ile yeniden hassasiyet derecesi ayarlanan makine, tekrar ilk günkü gibi yıllarca sorunsuz çalışmaya devam edecektir.

DMCA.com Protection Status   Google, bu sitenin trafiğini analiz etmek için çerezler gönderir. Sitemizi kullanmanızla ilgili bilgiler Google ile bu amaç için paylaşılır.   Ayrıntıları inceleyin