CNC kontrol sistemlerinde servo motorları kontrol edebilmesi için eksen sürücüleri ve eksen sürücü kartları bulunmaktadır. Bu eksen sürücüleri sistemde bulanan cnc kontrol ünitesi tarafından kontrol edilir. Ayrıca cnc kontrol ünitesinin bağlı bulunduğu makina üzerinde diğer donanımları kontrol etmek üzere programlanmış olan PLC kontrollü otomasyon panosu ile senkronize çalışarak servo motorların verilen iş programı dahilinde çalışması sağlanır.

Böylece cnc kontrollü makine meydana gelmiş olur. Cnc kontrolü sayesinde makine, operatör komutlarıyla iş yapmayı çok yüksek bir hassasiyetle başarır.

Eksen-ve-Sürücü
Eksen ve Spindle Sürücü Tamiri

Cnc teknik servis ekibimiz her marka AC servo sürücü, Spindle sürücü, power supply, elektronik kart, kontrol paneli ekranı, tamir ve bakımını garantili olarak yapmaktadır.

Orijinal yedek parça stoğumuz ile, hızlı ve güvenilir çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.

Yıllardır cnc teknik servis hizmeti yürüten Nanotech Ltd.’nin, cnc makinalarının elektronik kartları ve kontrol panellerinin tamir ve bakımı da hizmet yelpazesi içinde yer alıyor. Servo motor ve spindle motorlara ait sürücülerde meydana gelen sorunlar yerinde tespit edilerek, tamir bakım ve onarımı yapılmaktadır. Uzman teknik servis ekibi, geniş yedek parça stoku, doğru ve modern ekipmanlara sahip olan Nanotech, eksen ve spindle sürücü tamirinde de hızlı ve garantili bir hizmet ağı sağlıyor.

Cnc tezgahlarında görülebilecek elektronik arıza türlerinden biri olan eksen ve spindle sürücü tamirinde, üretimin aksamaması için zamanında müdahale ve hızlı çözüm üretimi firmalar için oldukça önemlidir. Cnc makinalarında hızlı üretimi sağlayan elektronik sistemlerin tam olarak, istenilen ayarda çalışması ve üretimde belli bir standardı tutturması aranan bir özelliktir. Eksen ve sürücü kart tamirinde yapılabilecek bilinçsiz müdahaleler, işletmelerde hem zaman hem de mali kayba neden olabilecektir. Sürücü üzerindeki sorunun tespiti, gerekli ise garantili olarak yedek parça değişikliği ve tamirattan sonra tekrar ayarlanması ve kontrollerinin yapılması oldukça önemlidir. Nanotech’in deneyimli teknik personeli sizi eksen veya spindle sürücülerinizdeki arızalar konusunda detaylı bir şekilde bilgilendirerek, onay vermeniz durumunda sürücünüze gerekli müdahaleyi vakit kaybetmeden gerçekleştirecektir.

Her marka eksen ve spindle sürücü tamiri konusunda deneyimli olan Nanotech teknik ekibi, tamir ve bakım hizmetlerini sizlere garantili olarak sunuyor. Tamir edilemeyecek durumda olan parçalar için gerekli olabilecek orijinal yedek parça stoku ile de sizi bekletmeden ve üretim kaybına eden olmadan cnc tezgahlarınızın tekrar sorunsuz ve tam çalışır konumda, tüm ayarları yapılmış olarak teslim ediliyor. Cnc kontrol sistemlerinde, elektronik akşamların sahip olduğu hassasiyete özen gösterilerek yapılacak tamir, onarım ve yedek parça montajı tezgahınızı tekrar uzun yıllar kullanmanızı sağlayarak; iş gücü kaybını önleyip kazancınızı artırmanıza yardımcı olacaktır. Eksen ve spindle sürücü tamiratında, onarımı ve arıza tespitini yapacak teknik ekibin yeterli donanım ve bilgi birikimine sahip olması da oldukça önemlidir.

DMCA.com Protection Status   Google, bu sitenin trafiğini analiz etmek için çerezler gönderir. Sitemizi kullanmanızla ilgili bilgiler Google ile bu amaç için paylaşılır.   Ayrıntıları inceleyin