Canlı (Tahrikli) Takım Revizyonu

CNC Teknik Servis ekibimiz tarafından her model canlı(tahrikli) takımların revizyonları tamir merkezimizde yapılabilmektedir.

Torna tezgahlarında kullanılan canlı ( tahrikli) tutucular, tornalama tezgahınızın tam kapasite ile çalışabilmesi için tezgahtaki değerler, kesici takıma yüksek oranda iletilmelidir. Üretimin istenen hassasiyette devam edebilmesi için takım motorlarının güç ve tork değerleri spindle motorunun değeri kadar önemlidir. Doğru ayarda çalışan kaliteli ve hassas takım tutucuları ile yüksek hassasiyette parçalar üretebilir, üretimde kaliteli bir istikrar yakalayabilirsiniz.

Bu hassas, takım tutucularının üretimine sağlıklı ve hatasız olarak devam edebilmesi için zamanla bakım ve revizyona ihtiyaç duymaktadır. Takım içerisinde zamanla biriken toz, kir gibi maddeler canlı takım tutucularına zarar verebilecektir. Üretim sırasında bu hassas tezgah takımlarının ya da parçalarının kırılması ve zarar görmesi de mümkündür. Üretimde zaman kaybına neden olmamak için canlı ( tahrikli) takımlarındaki mevcut sorunun nedenini ivedilikle bularak bu konuda yapılması gereken müdahaleye karar verilmesi önemlidir. Bu konuda deneyimli, yeterli birikime sahip ve doğru, modern ekipmanla çalışan teknik ekip, gerekli gördüğü takdirde kısa zamanda canlı (tahrikli) takım revizyonunu gerçekleştirecektir. Arızalanmış tahrikli takımlar teknik ekip tarafından sökülüp, incelenir ve çeşitli testlere tabii tutularak işletmeye ayrıntılı bir rapor sunulur. Firmanın onayıyla canlı (tahrikli) takım revizyonu gerçekleştirildikten sonra tekrar ayarlanarak, üretim kaybına yol açmadan kısa sürede aynı üretim ritmi yakalanır.

27 yıllık cnc teknik servis ve yedek parça tecrübesine sahip Nanotech Ltd, en kısa sürede arızalara müdahale ederek sebebi konusunda size detaylı rapor sunmaktadır.  Arıza nedeni konusunda gerekli şekilde aydınlatılan işletme, tekrar aynı arızanın ortaya çıkması konusunda tedbir alabilecektir. Garantili tamir ve onarım işlemleri ile zamanında hızla çözümler üretirken % 100 müşteri memnuniyeti prensibini gözetmektedir. Canlı (tahrik) takım revizyon işlemlerinin cnc tezgahlarınız için önemi doğrultusunda çalışmalarını yürüten Nanotech; kaliteli, son teknoloji ürünü ve özenle seçilmiş ekipmanlarla çalışmaktadır.

DMCA.com Protection Status   Google, bu sitenin trafiğini analiz etmek için çerezler gönderir. Sitemizi kullanmanızla ilgili bilgiler Google ile bu amaç için paylaşılır.   Ayrıntıları inceleyin