Spindle Revizyonu

Firmanızda kullandığınız cnc işleme merkezlerinin garanti süresi sona erdikten sonra oluşan sorunların çözümünde özel cnc teknik servis firmalarından uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet almanız mümkün.Cnc satış firmaları ve yetkili servislerine bağımlı kalmadan firmamızın cnc teknik servis ekiplerinden destek alabilirsiniz.Destek alacağınız cnc teknik servis ekiplerini incelerken firmanın mekanik,elektrik ve elektronik alanlarında ki tecrübesini ve spindle modellerine özgü modifikasyonlar hakkında bilgi sahibi olmasına dikkat edin.

27 yıllık tecrübesi ve yenilenen yüzüyle cnc teknik servis ekibimiz,yüksek hız ve hassasiyetli avrupa,japon ve kore menşeili spindle üniteleri dahil olmak üzere marka gözetmeksizin tüm spindle revizyonlarını yapabilecek kabiliyet ve tecrübeye sahiptir.Spindle ünitelerinin hassasiyetlerinin mikron(0,000 mm) cinsinden ölçen teknik ekipmanlara sahip ekibimiz tüm kontrol ve testleri uygulayarak spindle ünitenizi yeniler ve fabrika standartlarına uygun şekilde makinenize montajını gerçekleştirir.

25 yılı aşkın süredir CNC tezgahları için teknik servis hizmeti sunan ve alanında uzman olan profesyonel bir ekip tarafından kurulan NANOTECH CNC LTD. Firması sektörün en güvenilir firmaları arasında yer alıyor. Nanotech satış ve servis hizmetleri ile Avrupa, Uzakdoğu menşeli Cnc tezgahları için hızlı bir şekilde sorunların çözümünü sağlayarak en kısa zamanda sizinle diyaloga geçerek iş kaybını önlemektedir. 24 saat içinde sizinle iletişime geçen profesyonel ekip, cnc tezgahınız için en doğru müdahaleyi gerçekleştirerek en kısa zamanda  tekrar sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Cnc tezgahının en hassas parçaları arasında bulunan spindle ya da iş mili sadece doğru ellerde,gerekli teknik bilgi ve ekipmanlar ile tamir edilerek makinenin tekrar sağlıklı bir şekilde çalışması sağlanabilir. Teknik servis hizmeti sırasında kayıt oluşturulduktan sonra arızanın nedeni uzman ellerce tespit edilmektedir. Arızanın mekanik, elektrik ya da elektronik nedenlerle oluşup oluşmadığı teşhis edildikten sonra arıza müşteriye bildirilmektedir. Onarım süresi ve maliyeti de arızanın tipine bağlı olarak değiştiği için müşteriye detaylarıyla izah edildikten sonra arızanın tamiratı için onay alınmaktadır.

Yılların tecrübesi ve Türkiye’nin sayılı firmalarından aldığı referanslar ve spindle revizyonu konusunda uzman kadrosu ile spindle ünitelerinin tamir, bakım ve test hizmetleri Nanotech cnc tarafından  verilmektedir. Nanotech CNC servis ve danışmanlık firması çalışma disiplini ve kalitesini ISO 9001, ISO 10002 ve OHSAS 18001 sertifikaları ile de perçinlemiştir. Kalite ve güvenin buluştuğu bir kurum olan Nanotech müşterilerine makine kurulumu ve eğitiminin yanı sıra periyodik bakım ve onarım gibi servis hizmetleri de sunmaktadır. Cnc yedek parça  spindle revizyon gibi sizin için gerekli olabilecek her adımda firma yanınızda olmaktadır.

Müşteri memnuniyeti garantisi ile teknik servis hizmetlerini yürüten Nanotech cnc Ltd., spindle revizyonu ve arıza tespitlerinizde yüksek teknolojiye sahip ekipmanlar kullanmaktadır. Spindle ünitelerini yüksek hassasiyet seviyesinde ölçen özel ekipmanlarla şansa yer vermeyerek arızayı hemen ve sorunsuz tespit edilebilmektedir. Spindle tamiratı kadar arızanın nereden kaynaklandığı da tespit edilerek müşterilerin bir daha bu tarz bir sorun yaşamasının önüne geçilebilmektedir. Makinelerinizin tüm kontrol ve tespitleri yerinde yapılırken spindle üniteleriniz yenilenerek, gerekli standartlara uygun revizyon gerçekleştirilmektedir.

Cnc teknik servis ekibimiz ile çalışarak aşağıda bulunan servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz;

  • 1 yıllık uzatılmış garanti
  • %100 müşteri memnuniyeti
  • 24 saat içerisinde arıza ile ilgili mailinize geri dönüş
  • Ücretsiz ve detaylı ekspertiz raporu
  • Spindle ünitesi arıza tespiti ve arızanın neden kaynaklandığı bilgisi
  • Arıza tespiti yapılan parça tamir veya değişimi
  • Makine üzerinde spindle konik taşlama
  • Spindle ünitesi makineden sökülmeden balans ve vibrasyon ayarları
DMCA.com Protection Status   Google, bu sitenin trafiğini analiz etmek için çerezler gönderir. Sitemizi kullanmanızla ilgili bilgiler Google ile bu amaç için paylaşılır.   Ayrıntıları inceleyin