DMG Servisi

DMG Servisi

Firmamız, Türkiye’de uzun yıllardan beridir, hizmet vermekte ve konik mili taşlama ve Dmg servis konularında profesyonel çalışmalar sergilemektedir. Ayrıca Cnc servisi konusunda uzmanlarımız size ait olan mili orijinal yedek parçalar kullanarak kaliteli bir hizmet ile birlikte değiştirip onarabilmektedir. Firmamızın stoklarında 5000 e yakın mil bulunmakta ve dünyanın birçok bölgesine bu hizmetlerin satışı sunulmaktadır. Firmamızın cnc servis ekipleri yaptıkları çalışmalar ile sektörde olabilecek en kaliteli hizmeti ortaya koyarak müşterilerimizin bütün problemlerini çözmeyi hedef haline getirerek memnuniyeti esas alan çalışmalar sergilemektedir. Firmamızın müşterilerine öncelik olarak verdiği hizmetlerden birisi de düzenli olarak haftanın 7 günü ve günün 24 saati hizmet verebilmektir. Mil konusunda hizmet veren profesyonel personel ekibimiz size ait olan milin bütün arıza tespitini yaparak 24 saat içerisinde bu mili değiştirerek bütün problemlerinizi çözmektedir.

DMG Servisinin Müşterilerine Sunduğu Garantili Hizmetler

Firmamızın servis personelleri aşınmış ve kullanılamaz halde olan orijinal yedek parçalar yardımı ile firmanıza ait milleri hızlı bir şekilde onarıp, duruma göre değiştirebilmektedir. Ayrıca değiştirip size sunmuş olduğumuz millerin 1,5 yıla kadar garantisi bulunmaktadır. Ayrıca hasarlı millerin uzman servis teknisyenleri ile birlikte profesyonel çalışmalar sergileyerek ürün değişimlerini yapabiliyoruz. Teknolojik standardı yüksek olan millerde uzun süreli güvenilirlik garantisi sunuyoruz. Ayrıca uygun fiyatlar ile alternatif ürünleri uzmanlarımız aracılığı ile sizlere en iyi şekilde sunuyoruz. Sunduğumuz bu ürünlerin herhangi bir arıza durumunda arıza tespiti yaparak milleri 24 saat içerisinde değiştirerek problemlerinize çözüm getiriyoruz. Firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerden biride arızalı mil teşhisi yapıldıktan sonra mil servisi uzmanlarımız size onarım yapılması için bir teklif hazırlığında bulunurlar. Bu durumdan sonra ise firmamız mil onarımı konusundaki fikirlerinizi alır. Firmamızın bu hizmetlerinden faydalanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

DMCA.com Protection Status   Google, bu sitenin trafiğini analiz etmek için çerezler gönderir. Sitemizi kullanmanızla ilgili bilgiler Google ile bu amaç için paylaşılır.   Ayrıntıları inceleyin